Pokemon

 

Apie Forsaken World

Ar prisimenate bene vieną geriausių animacinių serialų Pokemonai? Turbūt retas devynesdešimtųjų žmogus nežinotų kas tai yra tie pokemonai. Serialas buvo tapęs tikra sensacija visame pasaulyje ir sulaukęs didelio pasisekimo, ko pasekoje taip pat užkariavo tūkstančių gerbėjų širdis. Štai todėl pristatome jums visiems online Pokemonų žaidimą, kurį žaidžia milijonai žmonių visame pasaulyje.

Kaip ir seriale, taip ir šiame žaidime jūs darote lygiai tą patį. Gaudote įvairiausius pokemonus, stengiatės juos treniruoti, kelti jų levelį, kad jie galėtų evoliucionuoti. Žaidime jūs galėsite gaudyti begales pokemonų su įvairiausiais poke rutuliais, tačiau verta pabrėžti, kad bet kokiose dvikovose galėsite išsirinkti tik šešias pokemonais, kuriais pasikliausite viso mūšio metu, tad sudėliokite savo komandą kuo įmanoma stipresnę.

Apart pokemonų gaudymo, jūs dalyvausite įvairiausiose turnyruose ir mėginsite susirinkti kaip įmanoma daugiau ženklelių. Kovosite su kitais žmonėmis iš viso pasaulio ir mėginsite tapti pokemonų pasaulio karaliais. Savais pokemonais galėsite keistis su kitais žaidėjais, bei žinoma, galėsite bendrauti su žmonėmis tiesioginiame chate.

Šauniausia tai, kad žaidimas yra visiškai nemokamas. Jį žaisti gali kiekvienas panorėjęs, tad jeigu jums bent kiek patiko šis kultinis animacinis serialas, privalote išmėginti šį žaidimą. Verta paminėti, kad pati pradžia vizualiai gali būti šiek tiek atstumianti, tačiau kai prisiregistruojate ir pradedate žaisti, tikrai pajausite, kad kabliukas yra, kuris užkabina ir jus.
Forsaken World naujienos

Įrašų nerasta.