For Honor game coverFor Honor Naujienos PC naujienos Playstation naujienos Xbox naujienos 

Pirmas žvilgsnis į For Honor žaidimą

Įvertinti

Šiandien ypatinga diena visai žaidimų bendruomenei. Kaip ir planuota – būtent šiandieną, Vasario 14, paleistas vienas laukiamiausių metų žaidimų For Honor. Ši žinia turėtų pradžiuginti daugelį, o mes paruošėme pirmąją trumpą For Honor apžvalgą. Panašu, kad šis laukiamiausias žaidimas ketina suteikti begales neišdildomų įspūdžių.

For Honor – tai naujausias „Ubisoft“ kūrėjų darbas, kuriame brutalios jėgos proveržis jaučiamas jau nuo pat žaidimo pradžios iki pat nuožmiausių  susirėmimų viršukalnės. Žaidimo atmosfera dvelkia tikru niūrumu, suteikiančiu neeilinį atspindį visoms trims pagrindinėms For Honor kovotojų klasėms: riteriams, vikingams bei samurajams.

Pradedant kalbą nuo žaidimo istorijos, reikia paminėti, kad tai tarsi kelias, kuriuo žengdamas vartotojas privalo priimti vienus ar kitus sprendimus, nuo kurių vis dėl to priklausys jo likimas. Kiekvienas mūšis For Honor pasaulyje, lyg pamoka skatinanti nestovėti, o judėti į priekį. Pasirinkus vieną ar kitą klasę žaidime pajaučiami atitinkami veikėjų kontroliavimo, priešų puolimų, gynybos elementai, verčiantys daryti išvadas apie matomas  teigiamas ir neigiamas jų savybes.

Judant prie bene svarbiausios mūšių sistemos For Honor erdvėje, būtina akcentuoti, jog siužetas vystosi be priekaištų, tiesiog paprastai ir elegantiškai.  Žaidėjai privalo būti labai akylus, nes kiekviena padaryta klaida, netinkamai numatyta atakų seka grynų gryniausiai reiškia tragišką kovotojo pražūtį.  Be to, svarbu išlaikyti šaltą protą, per daug nesikarščiuoti, nes tokia savybė visada dažniausiai pakiša koją lemtingiausiomis akimirkomis. Vieniems, galbūt, iš pradžių atsibos lėti kovos apsisukimai, priešininkų manevrai, bet vis dėlto nereikia per daug sukti dėl to galvos, nes tikėtina, kad tokiame žaidime kaip For Honor prireiks ne vienos  valandos, jog įgyta patirtis ir geležinės kantrybės jausmas pradės reikštis ne iš karto, o kiek vėliau klimpstant į minėtojo žaidimo vingrybes.

Kovos vienas priešais kitą iš tikrų yra pakankamai linksmos, bet ir priverčiančios sukaupti likusias ištvermės atsargas ir pažaboti nukraujavusį priešininką. Atvirai sakant, For Honor suteikia šansą mėgautis daugelio pamėgtu „multi-player“ rėžimu taip, kaip nori pats žaidimo dalyvis, kuris savarankiškai pasirenka atstovauti tam tikrai nacijai, gilintis į pateikiamas instrukcijas, suremti kardus su priešininku su jau mintyse turimu jo nuginklavimu ir prirėmimu prie sienos bei dar daigiau. Taigi, vos mūsų akyse pasirodęs For Honor leidžia naujai perprasti kovos menus ir įsijausti į tikro karžygio rutiną.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: