Access DeniedNaujienos PC naujienos 

Masinis apsivalymas: užbaninta daugiau kaip 40 000 „Steam“ platformos čyterių

Įvertinti

Pranešama, kad trečiosioms pasaulio šalims priklausantis ir ir duomenų suvestines iš korporacijos „Valve“ gaunantis tinklapis SteamDB atskleidė pribloškiančią žinią. Šio puslapio prižiūrėtojų teigimu buvo pašalinta daugiau kaip 40 000 vartotojų  garsiojoje ir daugeliui prieinamoje platformoje.

Nutekinti statistikos rodmenys taip pat buvo pastebėti ir tokiuose puslapiuose kaip SteamSpy bei DotSports.  Kalbant apie SteamDB portalą, svarbu pasakyti, kad jame integruota sistema šalia kitų reikšmingų procesų vykdo ir kasdienius pašalintų žaidėjų iš „Steam“ bendruomenės apskaičiavimus.

Steam bans per day and per month statistics

Pasak tinklapio administratorių, vos tik liepos 5 dieną pasibaigė visų ilgai laukti „Steam“ vasaros išpardavimai, iš karto buvo gautos tonos pranešimų apie kenkėjišką įrangą naudojančius žaidėjus, kurie neilgai trukus tokios nedovanotinos veiklos daugiau nebegalėjo atlikti. Tiksliais parodymais tokių sukčiautojų buvo net 40 411!

Valve logo

Be to, šio apsivalymo metu vėl gi kliuvo ir įtartiniems kitų žaidimų menkniekių pardavėjams, kurie bandė įsiūlyti nusipirkti, pavyzdžiui ginklų skinus šaudyklei Counter-Strike: Global Offensive. To pasekoje buvo patirti nuostoliai, kurie siekė apie 8764 JAV dolerius. Apgailėtina, bet tai į gerą neveda nieką.

Tokia situacija dar kartą įrodo, jog „Valve“ tokių pasitaikančių atvejų tikrai netoleruos, o nusidėjėliai anksčiau ar vėliau bus nubausti.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: