Assassin's Creed game coverAssassin's Creed kas liko už kadro Naujienos 

Tai, kas liko už kadro: 20 stulbinamų faktų, kurių nežinojote apie Assassin‘s Creed seriją

Įvertinti

Džiaugiamės pranešdami, kad mūsų tinklalapis zaidimupasaulyje pradeda savaitinę rubriką – Tai, kas liko už kadro. Kiekvieną trečiadienį šios rubrikos metu sužinosite įvairiausių neįtikėčiausių istorijų bei įdomybių, kurie leis jums dar labiau pažinti žaidimų pasaulį. Pradėdami šią rubriką, šį kartą mes jums pristatome dvidešimt stulbinamų faktų apie Assassin’s Creed žaidimą, kurių tikrai nežinojote. Kviečiame susipažinti su šiuo pasaulinio pripažinimo nusipelniusiu žaidimu iš arčiau.

1. Assassin‘s Creed III herojų – Connor‘ą įgarsino vietinis amerikietis, turintis indėniškų šaknų

Pagrindinį Assassin‘s Creed III dalies veikėją, indėną Ratonhnhaké:ton dar labiau žinomą pritaikytu Connor‘o vardu įgarsino amerikiečių aktorius Nojus Wattsas (Noah Watts), turintis giminystės ryšių su Šiaurės Amerikos indėnais.

2. Medžiojimo sistemos pritaikymas

Įkvėpta žaidimo Red Dead Redemption atviro pasaulio medžiojimo sistemos, Assassin‘s Creed serija ją perėmė ir pritaikė Assassin‘s Creed III ir kitoms sekusioms dalims.

3. Dėmesio verta povandeninė akimirka

Assassin‘s Creed IV: Black Flag dalyje, žaidėjai gali rasti paslėptą kūną stingdantį siurprizą prie pat nuskendusio laivo „Antocha“. Siurprizas toks, kad gyliai po vandeniu galima pastebėti įnirtingai besikaunantį kalmarą su šalia plaukiojančiu ruoniu. To šioje dalyje tikrai nepamatysite niekur kitur!

4. Labiausiai perkama „Ubisoft“ žaidimų serija

Pagal 2014 metų rezultatus buvo parduota daugiau kaip 73 milijonai Assassin’s Creed frančizės žaidimų kopijų, lėmusių visapusišką triumfą studijai ir milžinišką pripažinimą visame pasaulyje.

5. Pirmojo žaidimo veikėjo įgarsinimas

Amerikiečių žvaigždė aktorė Kristen Bell įkūnijo heroję Lucy Stillman pirmajame Assassin’s Creed serijos žaidime bei Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood dalyse.

6. Galėjo tapti Prince of Persia žaidimu

Neįtikėtina, bet Assassin’s Creed pirmtakui buvo suteiktas Prince of Persia: Assassins vardas.

7. Su „Co-Op“ rėžimu teko gerokai palaukti

„Co-Op“ elementas buvo populiarus daugelyje žaidimų, pagrinde turėjusių vieno asmens rėžimą, tačiau Assassin’s Creed serijoje tokio dalyko nebuvo galima rasti iki tol, kol pasirodė Assassin’s Creed: Unity versija.

8. Sąsajos su kitais žaidimais

Užuominos ir netikėtumai, rodos, slypi visoje Assassin’s Creed serijoje. Assassin’s Creed Revelations dalyje, vykdant misiją The Spy Who Shunned Me, lengva atpažinti ryši su James Bond žaidimu.

9. Karavelės „The Jackdaw“ kilmė

„The Jackdaw“ – tai manevringas būrinis laivas, kurį valdė kapitonas Edward Kenway Assassin’s Creed: Black Flag dalyje. Stebėtina, bet pradinis laivo pavadinimas buvo „El Dorado“, kurį pagrindinis veikėjas pervadino vos tik tapo jo savininku.

10. Pirmoji moteris – herojė

Kiekvienoje Assassin’s Creed serijos dalyje dažniausiai tekdavo valdyti vyriškos lyties atstovą, deja, kai pasirodė Assassin’s Creed III: Liberation dalis, tikra žaidimo protagonist tapo moteris Aveline.

11. Žvilgnis į istoriją

Remiantis „Ubisoft “ duomenimis, beveik 80% sukurtų žaidimo veikėjų Assassins Creed III dalyje buvo istoriškai tiksliai atvaizduoti.

12. Desmond‘o Miles‘o balsas

Desmond‘as suvaidino vieną svarbiausių vaidmenų visoje Assassin‘s Creed serijoje, kurį įgarsino patyręs aktorius Nolanas Northas (Nolan North) taip pat įkūnijęs tokius veikėjus kaip Nathan Drake, the Penguin ir Cyclops.

13. Desmond‘o Miles‘o likimas

Gaila, nors ir tikru Assassin‘s Creed serijos atspindžiu tapęs personažas Desmond‘as Miles‘as dalyje Assassin‘s Creed: Black Flag neišgyveno. Kas nutiko jo kūnui? Akivaizdu, bet jo kūną aptiko korporacijos „Abstergo“ darbuotojai ir nugabeno į laboratoriją nuodugnesniems tyrimams, kurių metu buvo stengtasi išsaugoti herojaus DNR ląsteles.

14. Priešų nuskalpavimas

Buvo planuota įtraukti į Assassin’s Creed III dalį priešų nuskalpavimo elementą, kuriuo galėtu pasinaudoti svarbiausias jo veikėjas Connor’as, tačiau kūrėjai vėliau tokios idėjos atsisakė dėl neva per didelio žiaurumo ir detalumo vaizdavimo.

15. Įkvėpta novelės

Jei vis dar svarstote iš kur gi kilo Assassin’s Creed serija, mes jums turime puikų atsakymą. Teigiama, kad žaidimas buvo paremtas Slovėnijos rašytojo Vladimiro Bartolo novele „Alamut“.

16. Antrasis pasaulinis karas už ribų

Pasak Assassin’s Creed scenaristo Corey May, Assassin’s Creed frančizė dar ištyrinės daugelį istorinių paslapčių, bet į jos centrą niekada nepateks Antrojo pasaulinio karo siužetas.

17. Apie ginklus

Assassin’s Creed Revelations dalyje, prietaisas su kabliuotaisiais ašmenimis buvo tarsi patobulinimas paslėptiems herojaus Ezio ašmenims. Pabaigoje, minėtasis kablys tapo pridėtiniu ginklu prie žaidimo.

18. Ezio istorija

Ezio – tai vienas iš labiausiai įsimintinesnių Assassin’s Creed serijos veikėjų, bet pagalvojant kiek gi teko praleisti valandų kartu su juo pasileidžiant į nuotykius nėra tiksliai žinoma. Sakoma, kad jo gyvavimo laikotarpis Assassin’s Creed pasaulyje apima apie 23-30 metų.

19. Ezio kituose žaidimuose

Ezio Auditore da Firenze gal ir užbaigė savo gyvenimą Assassin’s Creed serijoje, tačiau tai nesustabdė jo nuo pasirodymų kituose žaidimuose. Ezio buvo galima pastebėti tokiuose kūriniuose kaip Soul Calibur V bei Academy of Champions: Soccer.

20. Teko atsisiųsti 40 GB sveriantį atnaujinimą skirtą Xbox One konsolei, kad išspręsti įsivėlusias klaidas Assassin’s Creed: Unity dalyje

Tikriausiai ne vienas žaidėjas atsakytų, kad Assassin’s Creed: Unity startas buvo tikrai apgailėtinas, nors ir „Ubisoft“ išleido net keletą atnaujinimo pakuočių problemos vis tiek nelabai ir buvo išspręstos. Tai lietė ypač pirkėjus, kurie įsigijo žaidimą iš Microsoft parduotuvės ir teko pakankamai ilgai laukti kol bus įrašytas vienas didžiausių atnaujinimų per visa žaidimų industrijos laikotarpį. Atnaujinimo failas svėrė net 40 GB, tai tikrai neeilinis įvykis!

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: