Nintendo SwitchNaujienos Technologijų naujienos 

„Nintendo“ siekia paspartinti naujosios žaidimų konsolės „Switch“ gamybinius procesus

Įvertinti

Nuo  to  laiko,  kai  bendrovė  „Nintendo“  kovo  mėnesį  pristatė  dar  niekam  iki  šiol nematytą žaidimų konsolę „Switch“, surasti ją tarp parduotuvių lentynų  nebuvo  taip lengva kaip buvo tikėtasi. Viename  pranešime  garsioji kompanija  net  gi  atskleidė, kad  šią  konsolę  įsigijo  vos  2.74  milijonai  pasaulio  vartotojų.

Tuo  metu  „Nintendo“  pabrėžė,  jog  pirmutinis  noras  tikslas  yra  parduoti  apie  10 milijonų „Switch“ konsolių iki tol, kol įpusės 2018 metai. Tačiau remiantis neseniai mus pasiekusia informacija, pastaroji  bendrovė  turi  dar ambicingesnių tikslų.

Nintendo Switch and Zelda game

Atsižvelgiant į ką tik  viešumoje pastebėtą  žinią,  „Nintendo“  vadovai  ketina  parduoti šokiruojantį  18  milijonų naujosios konsolės modelių skaičių iki 2018-ųjų kovo pradžios. Už kompanijos vairo stovintys asmenys įsitikinę, kad tokie planai, jiems padės vėl sugrįžti į tarptautinę šlovę ir užglaistys tokios platformos kaip Wii U nesėkmę.

Be to, „Nintendo Switch“ sulauks ir gaiviai atrodančio žaidimo Monsters Hunter XX, kuris veikiausiai taip pat prisidės prie kompanijos akcijų augimo ir gerbėjų rato platinimo.

Taip pat skaitykite

Komentuoti

%d bloggers like this: